Al 40 jaar een vertrouwd adres! Bestellingen op werkdagen voor 17.00 besteld, worden dezelfde dag nog verzonden. Gratis verzending vanaf € 50,00.

Healthy Paracetamol 500mg 50 caplets

2,04

Op voorraad

Artikelnummer: 17315 38962 Categorie:

Beschrijving

Weergaven: 23

Healthy Pharm Huismerk Paracetamol 500mg caplet  50 stuks

Bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, menstruatiepijn en koorts en pijn na vaccinatie.

Caplets zijn kleinere langwerpige tabletjes met een gladde laag, zijn gemakkelijker door te slikken.

Te gebruiken bij koorts en pijn, bij griep en verkoudheid, bij koorts en pijn na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn.

Niet te gebruiken bij: overgevoeligheid voor paracetamol of een ander bestanddeel van de tabletten.

– Bewaren niet boven 25 graden in de originele verpakking.- Buiten bereik van kinderen bewaren.

Voor het gebruik de bijsluiter raadplegen voor dosering.

Paracetamol is een pijnstillend en koortsverlagend middel.

In combinatie met andere geneesmiddelen wordt Paracetamol ook tegen symptomen van verkoudheid ingezet.
inhoud 50 Kleinere gladde tabletten

Lees de bijsluiter
8714632069893

Extra informatie

Gewicht 0,5 kg
merk

Healthy Pharm

artikel

RVG 23569 UAD

ean

8714632069893

verkoop

Drogist en Apotheek

inhoud

50 gladde tabletjes

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Healthy Paracetamol 500mg 50 caplets” te beoordelen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *